Müşterilerimizin güvenliği ve gizliliği, V0Z0Lcity.com olarak önceliğimizdir. Ödeme sayfamızda istenilen kredi kartı bilgileri, özel ve güvenli bir şekilde işlenir.

Kredi kartı bilgileri, hiçbir şekilde V0Z0Lcity.com alt yapısında veya herhangi bir şirketin sunucularında tutulmamakta veya saklanmamaktadır. Bu uygulama, Visa ve Master Card yasaları gereği, yasak ve yasa dışıdır. Dolayısıyla, kredi kartı bilgileriyle ilgili hiçbir bilgi, sitemiz tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların bu bilgilere erişmesi mümkün değildir.

Müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için V0Z0L City ödeme sayfası ara yüzü, banka ve bilgisayarlar arasındaki iletişimi 256 bit özel SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme yöntemiyle gerçekleştirir. Böylece, müşterilerimizin kredi kartı bilgileri tamamen güvence altına alınmaktadır.

V0Z0L City, olarak, müşterilerimizin güvenliği ve gizliliği konusunda hassasiyetle çalışıyoruz. Kredi kartı bilgilerinin güvenliğini sağlamak için tüm gerekli önlemleri aldığımızdan emin olabilirsiniz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunarken, bilgilerinizin güvenliğini sağlama konusunda kesinlikle taviz vermemekteyiz.