Sıkça Sorulan Sorular

Soru  : Vozol Nedir Ne İşe Yarar ?

Cevap : Vozol tek kullanımlık nefes destekli elektronik sigara cihazıdır. Vozol %5 veya %2 nikotin gücüne sahip önceden doldurulmuş e-likit içeren vozol bar, sizin için en iyi tek kullanımlık e-sigara seçeneklerinden biridir.

Soru : Vozol Ömrü Ne Kadar ?

Cevap :  Vozol ömrü aldığınız modele göre değişim göstermektedir. Türkiye'de satan en düşük puff modeli 5000,6000,7000,10000 olarak satılmakta ve bu puff sayısına göre kullanım ömrü artmaktadır. Çekim sayısı ve çekim güçüne göre ürün ömrü değişim göstermektedir.

Soru : Vozol Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Cevap : Bu cihazların keyifli ve uzun ömürlü kullanılabilmesi için2 3 saniyelik çekimler yapmanızı, çekim yaptıktan sonra 1 2 dakika veya duruma göre daha fazla beklemenizi, likit bitmeden önce likit dolumu yapmanızı tavsiye ederim. İdeal şarj süresi 45 dakikadır.

Soru : Vozol Tek Kullanımlık mıdır ? 

Cevap : Tek kullanımlık e-sigara seçeneklerinden biridir.

Soru : Orjinal Vozol Nereden Alınır ?

Cevap : Vozolcity.Com Vozol Türkiye Distribütörü olarak ürünleri ithal ettiğimiz çindeki firmanın resmi websitesi olan vozoltech.com üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Adım adım vozol orjinal sorgulama sayfasındaki talimatları ve videoyu izleyerek rahatlıkla ürününüzün orjinal olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Soru : Vozolcity.Com Güvenli mi ?

Cevap : 10 senedir elektronik sigara puff bar satışı yapmaktayız. Her gün onlarca kargo çıkmakta ve uzun süredir bypuff markası ile yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Hakkımızda açılan şikayetlerin çoğu malesef sahtedir. Bizden alınan tüm ürünler orjinal kutusunda ve barkodu ile sizlere kapıda ödeme güvencesiyle gönderilmektedir. Ürün açılışta video kaydı veya ürünü aldığınız gün oluşan bir hatada sizlere kargo ücreti almadan ürün değişimide sağlamaktayız. Bizim öncelliğimiz müşterilerimizdir. Sizlere uzun zamandır hizmet etmekte ve hizmet etmeyede devam etmek niyetindeyiz. Vozolcity.Com vozol türkiye distribütörü olarak en büyük Vozolcity  sitesi olarak sizlere güvenli ve kaliteli alışveriş sunmak için buradayız. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Soru : Elden Teslim Alabilirmiyim ?

Cevap : Türkiye'de Vozol satışı yasak olduğu için sadece internet üzerinden alabilirsiniz. Vozolcity.Com olarak biz sizlere ister EFT ister kapıda ödeme olarak gönderim sağlamaktayız.

Soru : Mağazanız var mı ?

Cevap : Satış yasağı gereği sadece internet üzerinden kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

Soru : Ürünleriniz Orjinal mi ?

Cevap : Site üzerinde bulunan tüm ürünler orjinal ve çin üzerinden resmi firmasından gelmektedir.

Soru : Vozol'un Orjinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır ?

Cevap : Vozol Türkiye Distribütörü olarak ürünleri ithal ettiğimiz çindeki firmanın resmi websitesi olan vozoltech.com üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Adım adım vozol orjinal sorgulama sayfasındaki talimatları ve videoyu izleyerek rahatlıkla ürününüzün orjinal olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Soru :Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim ? 

Cevap : Vermiş olduğunuz siparişler önce onayınızdan geçmektedir. Onay verdikten sonra paketlemeye ve kargoya iletilmektedir. Aynı gün içerisinde whatsapp üzerinden iptal gerekçesi ile bildirirseniz kargonuz işlem görmemiş ise iptal sağlanmaktadır. Fakat kargo işlem yaptığında bizden direk 100 tl ücret kesmektedir. Biz siz değerli müşterilerimizde bu kargo kısmını normal siparişlerinizde 50 tl olarak yansıtmaktayız. Bizleri zarara uğratmamak adına aynı gün içersinden iptal sağlayabilirsiniz.

Soru : Sitedeki Stoklarınız Güncel midir ?

Cevap : Sitede stok açık olan ürünler stogumuzda mevcuttur. Ekstra ürün bulunmama gibi durumlarda sizin bilginiz olmadan asla kargo çıkışı yapılmamaktadır.